Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki használ valamit a hajára...

Aki használ valamit a hajára (wax, hajlakk, zselé stb), az minden nap mos hajat?

Figyelt kérdés

Én már egy jó ideje használok waxot és nem tudnám elképzelni, hogy úgy menjek el aludni, hogy ne mossam le.

De azt olvastam, hogy a mindennapi hajmosás káros (legalább is samponnal, de nélküle meg nem jönne le..)


Ti, akik használtok ilyeneket, mit csináltok?



2015. jún. 2. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

en hajlakkozom minden nap.. Minden este hajatmosok .. detto ugy vagyok ,mint te.. le nem tudnek fekudni este ugy..

Hetvegeken persze ,ha itthon vagyok akkor nem minden nap.. :)

2015. jún. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Esetleg jöhetnének még ^-^

2015. jún. 2. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 3naponta mosok hajat, vagyis változó mert néha énis naponta de általába csak kifésülöm belőle a lakkot
2015. jún. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én napi szinten használok a hajamra argánolajat meg golyós dezodorral fixálom itt-ott, tehát ez nálam hajlakként funkcionál. Leszarom, hogy úgy megyek aludni, 3-4 naponta mosok hajat.
2015. jún. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!