Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolaj csak gyógyszertára...

Ricinusolaj csak gyógyszertárakban kapható?

Figyelt kérdés
Ricinusolajat lehet venni drogériákban, mondjuk a DM-ben vagy a Rossmann-ban is? Illetve lehet neki valamilyen káros hatása?

2015. jún. 15. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Patikában csak, mivel ez kis adagban hashajtó, nagy adagban méreg. Hajra meg semmi értelme kenni, ha te is ezt szeretnéd. Csak zsírosít, amitől puhábbnak tűnik a haj, de attól még nem segít rajta semmit. Fejbőrön hajhullást okoz könnyen. Inkább jobb hajápoló balzsamokat szerezz be, vagy argán olajat, az ápolja is belülről a hajat. Bioboltban kapható.
2015. jún. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem használt, nem hullott.
2015. jún. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az én hajamnak is jót tett.

gyógyszertárban is, de bioboltban is kapható, pl. a mosómami márkánál.

2015. jún. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
59%

Én mondtam a patikában, hogy szappanfőzésre kell a ricinus, simán adtak 1 litert:D Illetve webshopokban is lehet nagyobb mennyiséget rendelni.

De persze hajápoláshoz bőven elég a kis üvegnyi mennyiség, mert nagyon kevés is elég belőle.

Nekem nagyon sokat használt, nem zsírosít, ha nem öntesz a hajadra egy decit:D Így lett gyorsan hátközépig érő hajam az állig érő után.

2015. jún. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!