Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon fáj a kozmetikai...

Nagyon fáj a kozmetikai arctisztítás?

Figyelt kérdés
mennyi ideig tart kb? és hány forint körül van? holnap megyek elsőnek és félek h nagyon fog fájni
2010. márc. 1. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

szia!

árt nem tudok mondani már változó attól függ hova mész én egy ismerőshöz járok és 2000 ftot fizetek,de egy szalonba lehet elkérnek 3-4000 ft-ot.

HA sok pattid miteszered van sokáig tart.olyan 1 óra .A gőzölés már alapból 15 perc.

nem vmi kellemes sőt van ahol igen fájdalmas tud lenni nem akarlak megijeszteni.de én iylenkor csak tűrök mert tudom hoy egy szakember keze alatt vagyon és csak ért a dolgához.BŐrfüggő az egész,vkinek nehezen "ürül "a bőre ,így sokáig kell nyomkodni.HA érzékenybőrű vagy előfordulhat hogy 1-2 napig piros lesz az arcod.de ez pár nap alatt szépen visszahúzódik.Nekem közvetlenül nyomkodás után borzalmas az arcom mintha összevertek volna.Ilyenkor mindig anyával megyek kocsival ,nem is jó ha a buszon még kosz is éri.De az uncsimnak nyomkodás után tök szép sima a bőre mintha nem is értek volna hozzá.ÉS általában közvetlenül menzesz után szoktam menni mert utána valahogy jobban javul a bőr sokkal szebb.Menzesz alatt előfordulhat hogy jobban fáj.jah és még vmi oylan péntek körül menj mert így hétvégén szépen tud regenerálódni a bőr.NA de lehet hogy te pont azok közé tartozol akiknek szinte meg se látszik a nyomkodás...NE félj! szia

2010. márc. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
vagyon=vagyok ,bocsi ha gyorsan írok ezt azt elgépelek
2010. márc. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Nem kell félni!

Eddig mindenki túlélte,te is túl fogod! :)

Már régen voltam,nem tudom mostanában mennyibe kerül :(

Kb. fél óráig tart,de közben kapsz arc masszást is! :)

Jó szórakozást! :)

2010. márc. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
69%
én havonta járok még mindig, pedig 25 éves vagyok, de a kis szemetek nem akarnak eltűnni. alkalmanként kb 3 ezret fizetek. Kb. másfél óráig tart: először arctisztítás, bőrradír, aztán masszázs (az a legjobb), aztán kb 10 perc gőzölés. Utána jön a kb fél órányi nyomkodás..hát nem kellemes.. a végén még formára igazítják a szemöldököm, kapok pár pakolást és a végén hidratáló krémet.
2010. márc. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!