Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen lehet ez az ombre...

Milyen lehet ez az ombre egyenes hajon?

Figyelt kérdés

Egyrészt lusta is lennék minden reggel begödöríteni, másrészt nagyon száraz a hajam, előtte szeretnék csináltatni brasil cacaut, ami ugye egyenesít is. De nagyon tetszik ez a szín, szerintetek egyenes hajon jól néz ki? (hosszú, egészséges lesz a brasil és a póthaj miatt)

[link]



2015. jún. 27. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Ez már így is ronda, egyenes hajon meg még rosszabb lenne. Egyáltalán nem illik össze a vörösesbarna meg ez a kék. Ilyen barna hajhoz a meleg színek illenek.
2015. jún. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Ez a kék inkább a szőkéhez illik. Ez fura.
2015. jún. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A barnát annyira nem is néztem meg. Nekem egy fokkal sötétebb barna lenne. Fölül sima közép/sötétbarna.
2015. jún. 27. 23:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem szép a frizura, ezekkel a műbongyorokkal főleg nem :S , egyenesen talán egy fokkal szebb lesz...


( Amúgy csak zárójeles megjegyzés, ennyi kezelés után + póthaj pont nem lesz egészséges a hajad :D .)

2015. jún. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De az lesz, rasilom már nem egyszer volt, tudom, hogy milyen lesz túle a hajam. Gyönyrű, puha, egyáltalán nem száraz. Póthajat meg csak olyat árulnak, ami egészséges, főleg ha jó minőségűt veszek. Én meg inkább dolgozok egy kicsit többet, de akkor tényleg jó legyen, amit felraknak... Egyedül a festés az, ami megviselheti. De hát rengeteg embernek van befestve a haja, akiknek rosszabb a hajuk, mint azoknak, akiknek rasilozva van.
2015. jún. 28. 10:28
 6/8 A kérdező kommentje:
*brasilozva
2015. jún. 28. 10:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a szépen elkészített ombre nagyon szép lesz, de nem könnyű megcsinálni. Viszont ha póthajat akarsz, lehet venni direkt előre festett ombre tincseket is. Néztél már ilyet? Ezt most találtam a gugliban:

[link]

2015. jún. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgya annyira nem merültem bele a témába, de már gondolkodtam rajta, hogy előre elkészített ombrés póthajat veszek, csak ezek nagyrésze csatos. Na meg külföldről kell rendelni, én meg hajat biztos, hogy nem fogok rendelni.
2015. jún. 28. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!