Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvilágosítás házilag citrommal?

Hajvilágosítás házilag citrommal?

Figyelt kérdés
Szeretném világosítani a hajamat (természetesen). Egyszer volt szőke ombrem, de az nem sikerült túl jól, nagyon szalmahatású volt, sőt, eléggé töredezett lett tőle a hajam. Most ismét világosítani szeretném citrommal. Mivel a citrom elég savas, nem károsítaná a hajamat? Mégha vízzel is lenne összekeverve, nem töredezne tőle a hajam? Mit gondoltok? :/
2015. jún. 28. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Dehogynem, ha eleve könnyen roncsolódik, töredezik a hajad, akkor a citrom nem épp a legjobb módja a hajvilágosításnak. Eleve alig lesz látható a változás, és nagyobb lesz a kár, mint a haszon, mert a hajadat meg tönkreteszi. Tapasztalatból beszélek, egyszer bekentem vele a vékonyszálú, töredezésre hajlamos hajamat, kifeküdtem a napra, utána borzasztó állaga volt, széttöredezett, alig bírtam kifésülni, végül csak az olló segített... Természetes szerek közül amelyek ápolják is a hajat, az a méz és a kamilla, de ezektől se várj túl nagy színkülönbséget, és többször kell ismételni, hogy látható eredményt érj el!
2015. jún. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A citrom árt a hajnak és nem igazán világosít, max egy fél árnyalatot rengeteg használat után, ami kb észrevehetetlen szóval értelme nincs. Kamillával is ugyanez elérhető, az nem árt úgy tudom.
2015. jún. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!