Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Szerintetek is rossz...

Lányok! Szerintetek is rossz ötlet volt ilyen hosszúból ilyen rövidre vágatni a hajam?

Figyelt kérdés
[link]

2015. jún. 29. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Hát sokkal szebb nem lettél, de nyárra praktikus. Majd kinő, egy fiúnak kb. tök mindegy, milyen hosszú a haja.
2015. jún. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

nem volt jó ötlet

így csúnyább lettél

már bocs

ezt ki ajánlotta?

csak a pénzed akarta lehúzni tuti

2015. jún. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
jó ez, nincs ezzel gond. mondjuk én fiú vagyok :D
2015. jún. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket :D én találtam ki hogy kopasz legyen
2015. jún. 29. 16:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lett jobb a fejed, de hamar megnő.

Én a kettő közé lőném be a te esetedben.


Ráadásul a fejeden vannak sötét anyajegyek, amelyeknek nem jó, ha állandóan tűzi őket a nap.

2015. jún. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne haragudj, de neked pont az a fejformád van, amihez nagyon nem áll jól az ennyire rövidre nyírt haj, főleg ennyi anyajegyhez. De mondjuk az előző hajad sem egy nagy szám. Az biztos, hogy ilyen melegben praktikusabb. Mindenesetre növeszd meg egy picit hosszabbra (nem annyira, mint az "ilyen volt" kép), és abból vágass egy normális frizurát.
2015. júl. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!