Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete miteszerek ellen van...

Fekete miteszerek ellen van valakinek valami bevált módszere, kencéje, szere?

Figyelt kérdés

Eddig az orromon volt, most elkezdett oldalra az arcomra is terjedni. Reggel-este tisztítom, napközben igyekszem nem hozzányúlkálni. Alapozót ritkán használok, inkább csak korrektor jelleggel.

Már elég sokféle dolgot kipróbáltam, ami drogériákban kapható, de egyik sem az igazi...


2015. júl. 6. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

2-3hetente alapos arcgőzölés(kb 15percig) utána szépen kinyomkodod őket.Ha ezt rendszeresen csinálod,kevesebb lesz egy idő után. Utána fertőtleníted az arcod és hidratálod.


Felesleges naponta kencézned,sima langyos víz is megfelel.

2015. júl. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
miután kinyomkodom őket,fogkrémet teszek rá..fáj,könnyezek tőle,csíp de nekem segít. :)
2015. júl. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyomkodás ahogy az első írta, vagy BHA krémek magában is eltüntetik. Csak az kissé drága dolog.
2015. júl. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

BHA hámlasztó, 30 ml 3000 ft a paula's choice-nál, szerintem nem drága, ha csak az arcodra használod, mert nem kell minden nap. nekem fél évig elég egy 30 ml-es flakon.

feloldja a mitesszereket. de a nyomkodás is jó, csak nem tartós, meg akkor jó, ha kozmetikus csinálja.

2015. júl. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
js és reggel-este tisztítás alap, a sima víz nem hozza le a sminket...
2015. júl. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. júl. 7. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!