Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől hullik a hajam?

Mitől hullik a hajam?

Figyelt kérdés

Régebben rövidebb volt a hajam,kb 4-5 centi most ha előre fésülöm leér az orrom hegyéig használtam haj waxot is,ugyan úgy mint most,de most sokkal durvábban hullik,sokszor mikor hajat mosok egy kisebb "gombolyag" is kihullik.Nagyon vékony szálú,és szerintem elég ritka is a hajam.(festetem,nem volt leszívatva)

Tudtok rá ajánlani valamit,hogy dúsabb legyen és ne hulljon ennyire? Mert nagyon ijesztő,főleg hogy a családba minden férfi kopasz.

17/F (normális válaszokat várok,oltogatók kíméljenek!)



2015. aug. 28. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
ha családba is van akkor valószínű h kopaszodsz.
2015. aug. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Fogyasztasz tejet, tejterméket (sajt, tejföl, vaj, túró, stb.)?
2015. aug. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
keveset,mert érzékeny vagyok rá :/
2015. aug. 31. 19:49
 4/8 anonim válasza:
Csak mert én a tejre tippelnék. Nekem legalábbis attól hullik a hajam. Megeszek akárcsak egy túrórudit, másnap már megint hullik a hajam. Első körben talán próbáld ki, hogy mindenféle tejterméket kerülsz. Lehet olyanban is van, amire nem gondolnál, mint pl a tejcsoki:). Kb 1-2 hét múlva abba kellene maradnia a hullásnak. Elvileg a tejben lévő hormonok okozzák, amitől jobban tejelnek az állatkák.
2015. aug. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezt kipróbálom,köszönöm :)
2015. szept. 1. 17:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet gyulladástól is, azt meg se kell érezned feltétlenül, de ha a családban mindenki kopasz, akkor tényleg genetika. Ismerősöm meg már őszül, de apukája is már 30 évesen ősz volt. :)
2015. szept. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Még annyival egészíteném a tejes dolgot, hogy lehetőleg kerülj minden vegyszert, amit a hajadra kenhetsz (festék, zselé, lakk stb.). Ezek csak tovább gyengítik a hajad. Genetikailag max annyi lehet, hogy érzékenyebb a szervezeted, amit remekbeb*szva hajhullással jelez. Így nem árt kerülni a hulladék kajákat is. Meg persze az is lehet, amit a hatos mondott, hogy gyulladás, esetleg lyukas fog.

Hajmosásra amit tudnék ajánlani az a Médea sampon és utánna valamilyen volumen növelő sampon. Én a barátnőmét használom, általában valamilyen elséve hajdúsító cucc:) Ennek az a lényege, hogy a médea élénkíti a fejbőrt, a volumen növelő pedig vastagítja a hajszálakat, így nehezebben hullnak ki. Ezen kívül én még néha szedek multivitamint és Varga hajcseppet is használok. Viszont a legfontosabb tényleg a kiváltó oknak a megtalálása.

2015. szept. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Se lyukas fogam,a gyulladást meg nem igazán hiszem,de szerintem elemegyek bőrgyógyászhoz,és megérdeklődöm. Köszönöm a válaszokat és a tippeket :)
2015. szept. 3. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!