Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frizurát javasoltok...

Milyen frizurát javasoltok kerek archoz? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sajnos kerek az arcom és a hajvonalam is elég hülyén néz ki,mert nem félköríves,hanem mintha kopaszodnék,benyúlik a fejemen két oldalt. Persze nem kopaszodom,mert sűrű,vastag szálú hajam van.

Le szeretném vágatni a hajam és legjobban a bob hajforma tetszik.

Link: [link]

Viszont nem tudom,hogy az én kerek arcomhoz (sajnos az állam sem szép és nőies,ezért még kerekebbnek tűnik) jól állna e ez a frizura? Frufruban is gondolkodom,de szigorúan egyeneset,mert az oldalfrufrutól hányingert kapok. :P

A másik kérdés hogy ha bob frizura,akkor kb meddig érjen,mert tudom,hogy kerek arcúaknál egy bizonyos hosszúság nyújtja az arcot.

Előre is köszönöm a válaszokat,és ha tudtok,linkeljetek képeket!

17L



2015. aug. 29. 10:00
 1/4 anonim válasza:

Általában a tompa frufru nem lenne a legjobb választás, hisz azon a részen elvágni a hajat, ahol a legszélesebb az arc, nem a legjobb ötlet. Viszont a következőképpen kifejezetten jó megoldás: a frufru széleit kicsit letompítva, lekerekítve kell levágni.. A következő példákat nézve a lágy arcformáknak szép stílust adott a tompított frufru.

[link]

[link]

[link]


Fontos, hogy a frufrud mindig elég hosszú legyen, hogy a szemöldököd vonalát kövesse.



[link]

ez alapján tökéletes választás a long bob frizura :)


Ha esetleg megcsináltatod töltesz fel képet?

2015. aug. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen a frufru az csak esetleges,naponta változik az ízlésem frufru téren,szóval inkább a "without frufru" hajaknál maradnék. :
2015. aug. 29. 11:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kerek az arcod, akkor semmiképp ne vágasd rövidre a hajad, mert az mégjobban kiemeli a kerekséget. A hosszú, egyenes haj állna neked legjobban szerintem.
2015. aug. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Olyan volt,olyan van és istenments hogy olyan maradjon :D de azért köszi :)
2015. aug. 29. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!