Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ennek a terméknek elegendőnek...

Ennek a terméknek elegendőnek kell lennie teljes test gyantázáshoz?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok és még sosem gyantáztam de most muszáj lesz testépítő verseny miatt. Egyszóval totál nem értek hozzá. Ez penne a termék: [link] . Illetve még az érdekelne, hogy kimondottan erről a termékről van valakinek bármilyen tapasztalata. Előre is köszönöm.

2015. aug. 30. 00:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy vacak az x-epil és veet is. Nekem a szőrömet ki sem szedte, még a gyengébbet se. Alveolát vegyél inkább, sokkal jobb és olcsóbb, lehúzócsík pedig jóval több kell, mondjuk egy 50-es csomag. Meg gyantamelegítő készülék is kell hozzá, ha még nincs otthon. Vagy vegyél elasztikus meleggyantát, könnyebb használni szerintem és ahhoz lehúzó csík sem kell, se melegítő gép.
2015. aug. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első alkalommal kozmetikust ajánlom neked.... Utána természetesen X-epil, de a sima patron sz@r. Én a zöld színű auzéles patront használom kb. 10 éve. 9 év után adta meg magát a gyantamelegítő gépem. A teljes test gyantázáshoz nekem másfél patron kell. Ebben benne van a teljes lábak, karok, has, mellkas, teljes nemiszerv, fenék kívül, belül.

Jótanács: Gyantázás után babaolajjal bekenni az egész testet és utána nem fogsz ragadni, és nem árt kipattogzás ellen luffa szivacsot beszerezni és Naponta bört dörzsölni vele kb. Napi 3 perces elfoglaltság..... Nyáron minden 3. Héten gyantázom magam, télen minden 4.-5. Héten.

2016. márc. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, és fiú vagyok 31 éves.... És széles fejű patront vegyél!
2016. márc. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!