Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lábgombára melyik a legjobb...

Lábgombára melyik a legjobb kenőcs és körülbelül mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2008. szept. 8. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Canesten is segített meg a Betadin krém.Pontossan nem tudom mennyi.www.hazipatika.hu oldalon levan írva.
2008. szept. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, milyen stádiumban van a lábgombád. Nekem egy műtét után gyengült le a szervezetem és "megtámadott" a lábgomba. Úgy nézett ki a lábam, hogy jujjj...ráállni se bírtam. Nekem csak a bőgyógyász által felírt krém segített, de javasolják a Körömvirág krémet is. Szóval, attól függ mennyire vészes a lábad, de én a helyedben a bőrgyógyásznál kezdeném. Amúgy a körömvirág a DM-be kb. egy ezres.
2008. szept. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedikűrös vagyok, sokaknak segítettem már elmulasztani a lábgombát (de tényleg attól függ mennyire súlyos, ha a következő tanács nem oldja meg, menj bőrgyógyászhoz)

Szóval: Canesten krém és formalin oldat.

lábadat minden reggel és este canestennel bekened.

kis vattalabdákat átitatsz formalinnal beleteszed a cipődbe, ezt egy műanyag reklámszatyorba, és elkötöd a végét. zoknijaidat is. 5-6 pár zoknit tegyél egy zacskóba. 24 órát otthagyod, hogy a formalin gőze átjárja. (ez ezért fontos, mert bár elmulasztod a lábadról, a cipődön, zoknidon ott van még, és visszafertőzhet.)

miután letelt a 24 óra, kiveszed, és kiteszed a levegőre még 24 órát, hogy a büdös formalin kiszellőzzön. zoknikat utána kimosod.

ezalatt a formalin kiirtotta a gombákat cipőből, zokniból, és canestennel is lekezelted a lábadat, úgyhogy ha jól csináltál mindent, már el is kellett múlnia a gombának! :)

üdv!

2008. szept. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

még annyi kérdésem lenne,hogy a formalint hol tudom beszerezni?

2008. szept. 9. 15:51
 5/5 anonim ***** válasza:
patikában veheted meg a formalint is
2008. szept. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!