Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok egy (vagy akár...

Ajánlanátok egy (vagy akár több) waxot, ami kb. ekvivalens lehet az alábbi termékkel?

Figyelt kérdés

Taft Titan Look Extreme Wax:


[link]


ehhez hasonlót keresek, ez ilyen sűrű-krémes állagú volt, ami nagyon jó tartást és száraz hatást eredményezett... már évek óta nem kapni (vajon, miért nem? szinte aki csak próbálta megszerette)és én már egy csomó pénzt költöttem el hulladék használhatatlan waxokra... a sűrű, de vékony szálú hajamra nem jó a legtöbb termék, a disznózsír szerűeket kerülném... a krémesek általában nem adnak semmi tartást.. :(



#Taft #titan look wax #hasonló másik wax
2015. szept. 12. 22:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nemrég vettem a DM-ben egy ilyet - legalábbis azt gondolom, ilyenre gondolsz. Nem zsíros hatású, mint általában a waxok, hanem inkább zselé, mert tök jól ragad és megtartja a hajat, viszont nem lehet fésülködni, ha már megszáradt. Ha ilyet keresel, akkor keress a Balea termékek között: nagyobb tégely, mint a szokásos.

Azt hiszem ez: [link]

Viszont van profi termék, ami jó erős, de ha ez van a hajon, még lehet fésülni is, mégis megállítja:

[link] Ez jóval többe kerül, az igaz.

2015. szept. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!