Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Glikolsavas kremet hogyan...

Glikolsavas kremet hogyan kell hasznalni, le kell mosni vagy rajta hagyhatom estere a boromon - ISIS Glyco A 12% krém 30ml?

Figyelt kérdés
ISIS Glyco A 12% krém 30ml
2015. okt. 3. 10:52
 1/1 Sunshinedoll ***** válasza:

A krémet nem ismerem, de a 12%-os erősséget elég erősnek érzem, ezért én nem ajánlanám mindennapos használatra, bár nem tudom a krém pH-ját, hogy mennyire van hozzászokva a bőröd a glikolsavhoz, hogy milyen bőrre használnád, és a többi összetevőre is épp csak rápillantottam.

Mivel krém formulájú és a kémiai hámlasztókat érdemes fent hagyni, mert akkor hatnak, szerintem hagyd fent estére, bár nekem az a parfüm meg linalol meg limonén meg egyéb illóolajok nem nagyon tetszenek az összetevőlistában.

2015. okt. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!