Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajam lesgyen? Mi...

Milyen hajam lesgyen? Mi állna jól? Fiú

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, szőke kékszemű, jelenleg rövidhajú. Van egy forgóm jobb fent, ami hát nem nagyon állna jól mindennel. Szemüveges vagyok nem szódásszifon szemüveg, egy egyszerű viszonylag vékony szemüveg, barna kerettel. Olyasvalamiire gondoltam, ami fent hosszú, és oldalra hátra nyúlik, oldalt meg egy kicsivel rövidebb. szerintetek jól állna? Viszonylag kerek az arcom/fejem, az állam úgyszint kerek, nem csontos az arcom egy része sem. a bőröm elég fehér és nehezen barnulok ha ez számít. Előre is köszönöm, ha lehet képet linkelnétek?

2015. okt. 3. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindegy, csak ne ecset/ne páwa haj legyen!

Mondanám, hogy növeszd meg, mert én a hosszú hajat preferálom, de tudom, hogy sok srác nem szereti. (sajnos)

2015. okt. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

fiú van képen.

[link]

Nekem is hosszú van, de figyelni kell rá és ápolni. Kell tudni hordani a hosszú hajat és mindezek mellé stílus is kell. Ha 14 vagy lehet az lesz, amit anyukád mond és végig 1 centis hajad lesz, nehogy kilógj a sorból xddDD

2015. okt. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon rövid vagy 10 cm.
2020. febr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!