Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez milyen árnyalata a vörösnek...

Ez milyen árnyalata a vörösnek? Milyen hajfestéket vegyek?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a hajszínt szeretném elérni, világos-középbarna hajamból. Milyen hajfestéket vegyek? (Akár színező is jó.) Ha kell, küldök képet a saját hajszínemről, hogy el lehet-e egyáltalán érni. :D


(Nem értek a festéshez, sose csináltam még.)



2015. okt. 7. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
[link] nem tudom ezt hol lehet kapni én ezzel értem el azt a színt amit te szeretnél világosbarna alaphajszínemen.De mostanában nem nézelődök hajfesték után mert már nem vagyok vörös.Amit linkeltél az egy sötét rézvörös amúgy.Én mikor festettem vörösre elsőre foltos lett és foltos fejjel szaladtam le a rossman-ba festékért,szerintem 2 dobozzal kell de úgy tuti lesz:)
2015. okt. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a gesztenyevörössel lett ilyen. :) Palette
2015. okt. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kjmn 7.44

[link]

Valami hasonló lesz barna hajon.

2015. okt. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!