Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon szeretném levágatni a...

Nagyon szeretném levágatni a hosszú hajam kb a vállamig de a barátom a hosszú hajat szereti. Szerintetek mi legyen?

Figyelt kérdés
Lehet hogy elfogadná de szeretnék neki tetszeni de le is szeretném vágatni. Még nem beszéltem vele erről de nem tudom mi legyen

2015. okt. 11. 13:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk beszélj vele erről..
2015. okt. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%

Mondjuk abba nincs beleszólása a barátodnak, hogy most te mit csinálj! Ha le akarod vágatni, akkor levágatod, és ennyi!

Te nem a tulajdona vagy, szabad akarattal rendelkezel. Úgyhogy azt csinálsz, amit akarsz. Nem kell az engedélyét kérded!


Csak szólsz neki, hogy békéljen meg vele, hogy rövidebb lesz a hajad. Ennyi.

2015. okt. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:

egyértelmű!

azt csináld ami neked jó, ami neked tetszik én szőke vagyok a barátomnak nagyon bejön imádja,de unom is meg roncsolja is a hajam, barna leszek ha tetszik neki ha nem akinek nem tetszik az ne nézze nekem így lesz a jó!

2015. okt. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nincs beleszólása de én szeretném ha tetszenék neki. Nem hinném hogy emiatt szakítana ( ha emiatt szakit akkor jobb is ugy mindkettonknek ) de attól még lehet nem lát majd olyan szépnek és azt megérezném rajta
2015. okt. 11. 14:04
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

Amúgy ez tipikus hülyeség...

Ha neki nem tetszik és így már nem tetszel neki akkor ő lesz a bunkó vagy mert nem engedi hogy kibontakozz.

Gondolj bele abba hogy neked tetszene-e ha ő kitalálná hogy kopasz lesz mert neki ez jön be, vagy épp vállig érő hajat növeszt.


Beszéld meg vele. Lehet azt mondani hogy a te dolgod, meg ő a bunkó ha így nem fogad el, de ez mind hülyeség.

Minden kapcsolatban legalább 2 ember van ezért kapcsolat és a haj hossz pont olyan hogy 1-2-3 év mire visszanő. Érdemes megbeszélni.

2015. okt. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
nekem ugyan ez volt plusz még feketéből világosbarna lettem érdekes még mindig tetszem neki...
2015. okt. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hat en is pont ezt irtam hogy engem érdekel hogy ő mit gondol. Attól félek hogy beleegyezik aztán utána nem jövök be neki. Erről ő nem tehet
2015. okt. 11. 14:27
 8/18 anonim ***** válasza:
Akkor ne vagj belole sokat. Ugy is visszano nagyon hamar
2015. okt. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Sunshinedoll ***** válasza:
Én azt mondom, a te hajadról van szó, azt csinálsz vele, amit nem akarsz.
2015. okt. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
És ha csak megjelenek egyik napról a másikra rövidebb hajjal ? Vagy jobb ha megbeszéljük előtte ?
2015. okt. 11. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!