Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Alap dolog szőrteleníteni...

Alap dolog szőrteleníteni odalent? Nekem nagyon nem megy, a borotva csak pár napig jó, macerás, az epilátor meg k*rvára fáj és néha még véres pöttyök is vannak miatta, a gyantával is próbálkoztam de ahhoz béna vagyok. Mit tegyek? 15L

Figyelt kérdés

2015. okt. 11. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
15 évesen mégis minek? Bikinivonalat szedd le ha uszodába, strandra mész és ennyi.
2015. okt. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A lány ismerőseim kb mind borotválják.
2015. okt. 12. 00:04
 3/11 anonim válasza:
18%
előbb-utóbb úgy is borotválkozni fogsz szóval igen alap, vegyél szőrtelenítő krémet
2015. okt. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Én 12 évesen kezdtem, azóta is szenvedés. Gyantával soha, epilátorral néha a tetejét, ha mazochista kedvemben vagyok, borotvával meg, mikor már eléggé kinőtt a szőr, jó habosan és kíméletlenül. Egyébként nem olyan alap dolog, ha jól tudom, az ilyen-olyan formázás a legdivatosabb, de te döntöd el, hogy mit csinálsz a testeddel. Más úgyse tudja rajtad kívül (remélem), hogy milyen. Szerintem ne ez legyen a legnagyobb problémád ennyi idősen, kérlek.
2015. okt. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Nem alap dolog, a fiúk nem várják el, legalábbis a normálisabbak nem. A divat várja el tőled h szőrteleníts, de a divat meg nem látja h neked milyen.

A bnőid miért szőrtelenítenek? Kérdezd meg őket, nem biztos meg tudják rendesen magyarázni.

Ha neked ez az egész kínlódás meg csak csúnya lesz, akkor hagyd a fenébe az egészet, nem éri meg csúnyának lenni.

2015. okt. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Próbálná tőlem elvárni bárki is, páros lábbal rúgnám ki a francba. Cserébe én se szólok bele hogy ő milyenre vágja. És egyáltalán nem "alap", max az önbizalomhiányos tinilányok között.
2015. okt. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Dehogy alap. Főleg hogy senki nem látja max a barátod. Aki ha értelmes akkor nem várja el hogy ezzel szenvedj.

Kínos, mert én is kb a divat miatt borotváltam egy ideig... aztán a barátom mondta hogy mi a fenének csinálom, neki tök mindegy milyen. Azóta én nem is borotválom már.

2015. okt. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
van erre valami külön borotva.
2015. okt. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

Hát alap dolognak nem alap dolog.

Én 15 éves korom óta borotválom ott, most 21 vagyok. Talán divatból kezdtem, már nem emlékszek...viszont én bevallom, hogy személy szerint nem tudom ott elviselni a szőrt! Igazából máshol sem, még a karomon is leszoktam borotválni...mert nekem így jó. Puha bársonyos bőröm van, imádom érezni, ráadásul valljuk be, hogy látvànyra is szebb mint a 3 centis szőrök...odalent szintúgy így vagyok vele. Ez már 2015. Bőven van választás a szőrtelenítéseknél, plusz esetleg krémek stb pattogzódás és hasonlók ellen. Nem véletlenül. Én hetero vagyok de most csak képzeld el, ha pl leszbikus lennél és dolgok lenne lánnyal. Elundorodnék a szőröstől...vagy ha pl tesire öltözöl át, véletlen lecsúszik egy lány bugyija és előjön a dzsungel...szóval itt arra célzok, hogy sokkal esztétikusabb, szebb látvány a csupasz. A férfiaknak is sokkal izgatóbb ha nem dzsungellel van dolguk, de ezzel te még rá érsz foglalkozni. Persze van, akinek bejön a szőrös is...meg hát sok férfi számára p**a-p**a de hát na, szerintem az ember elsősorban magának feleljen meg, ne másnak. Ha neked csupaszon jó akkor olyan legyen, ha nem úgy jó, akkor ne legyen az.

Én mindig is borotváltam, nem használtam epilátort, se gyantát. Amikor volt barátom, akkor bovolt, hogy naponta, 2 naponta, mert zavart ahogy kezdett nőni. Plusz ha napi szinten csinálod akkor nemacerás, mert mindennap átmész rajta, hozzá is szoksz és ha kimarad egy kis rész az sem észrevehető. Most, hogy nincs párom, így 3-4 naponta csinálom. Egyêbként én mrgjegyzem, hogy el sem tzdom képzelni nyáron, hogy hogy tudják ott elviselni a szőrt. :D Viszont egészségesebb, mert véd. De ha izzadós vagy , akkor akaratodon kívül megizzadsz ott is, ami igazán kedvez a gombáknak. Egészségügyileg van pozitív és negatív oldala mind a szőrösnek, mind a szőr nélkülinek.

2015. okt. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

háát 15 évesen én már nem voltam szűz elég gáz lett volna szőrös puncival ... :D

unokahúgom már 10 évesen szőrtelenít mivel félig arab így eléggé gyorsan fejlődik is és erős a szőre.

2015. okt. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!