Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék kitalálni magamnak...

Szeretnék kitalálni magamnak egy előnyös előadói frizurát. Hogyan tegyem? Egyszer bementem egy fodrászhoz és kértem, hogy mutasson valami katalógust, hogy milyen frizurát tud csinálni az én hajamból (férfi), és nézett rám, mint egy hülyére.

Figyelt kérdés

2015. okt. 13. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Remélem nem valami kreatív művész vagy! Mert akkor célszerű lenne pályát módosítani.

Keress másik fodrászt.

2015. okt. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy jó fodrász mindent meg tud csinálni, nem kell katalógusban mutatni, mert nincs annyiféle variáció.

Te vagy a vendég, te döntesz: vagy rábízod magad, vagy konkrét elképzelésed van, utóbbi esetben legjobb, ha viszel képet, aztán meg kell beszélni, az megvalósítható-e neked.

2015. okt. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!