Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Károsodás nélkül festett vörös?

Károsodás nélkül festett vörös?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyjából másfél hónapja festem a hajam vörösre, de már háromszor is be kellett festenem, mert 2-3 mosás után szinte rózsaszínná fakult.(Először egy közép-kategóriással, utána gondoltam hátha a minőségi jobb lesz, mikor az sem vállt be arra gondoltam akkor megteszi egy pár-forintos.)


Imádom hogy vörös vagyok, de szét sem akarom nyúzni a hajam.

A kérdésem az lenne, hogy nektek mi a véleményetek/tapasztalatotok a:

- Bio hajfestékekről, tényleg nem károsítanak?

- Hennával való festésről? (Bevallom ettől tartok, rengeteg kritikát olvastam, a fele pozitív, de a másik fele erős allergiás reakciókról szólt...)

- A kimoshatós hajszínezőkről? Valóban nem károsít, vagy csak minimálisabb a roncsolás aránya?

- A színes hajsprayről? Én mindig úgy gondoltam, hogy nagyon ragacsos, és kócol, az illata pedig erős hajlakk szagú lehet. Ez valóban így van, vagy esetleg létezik ebből is jobb fajta?

- A színvédő samponokról és balzsamokról, valamint a hennás színmegújító samponokról?


Ha van egyéb tippetek hogyan lehetne vöröst csinálni a hajamból, arra is kíváncsi lennék. Nyilván az a legjobb ha nem festem, de most nem ilyen intő válaszokra vagyok kíváncsi. Tudom, hogy sokan tettek fel hasonló kérdéseket, de sajnos sehol nem találtam számomra kielégítő válaszokat.


Válaszaitokat előre is köszönöm! :)


2015. okt. 15. 23:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha vörös vagy akkor nem drogériás festékkel kell festeni a hajad, mert abban erős az oxi amire semmi szükség és csak a hajad teszi tönkre. Fodrászkellékesben találsz jó minőségű tartós színezőket, amihez 1.9% oxi is elég vagy max 3%-os. Nem igazán árt semmit. De van olyan megoldás is hogy ilyen Directions féle színezőt veszel és azt kevered hajpakolásba amikor szükségét érzed. Ez egyáltalán nem árt, mert csak kívülről színez.
2015. okt. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!