Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek bejött a csupasz "ott...

Akinek bejött a csupasz "ott lenn", miért szereti így, miért nem változtatna rajta?

Figyelt kérdés
Olyanokra lennék kíváncsi - akár lányok, akár fiúk -, akik az intim testrészeiket teljesen csupaszra borotválják (vagy más módon szőrtelenítik), és ez nekik bejött, ezen nem változtatnának - miért érzik magukat így jól? Hány éve, hány éves korotoktól csupasz "ott lenn", és mit gondoltok, idősebb korotokban is így maradhat?

2015. okt. 17. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Leginkább a lányok a pasijuk miatt szokják.
2015. okt. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gépelem, mert így férfiasabb. :D 22/f
2015. okt. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem pusztán kényelmi szempontból jó. Olyan jó érzés, hogy sima és finom puha ott a bőr.
2015. okt. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen csupasz kb 15 éves korom óta , de főleg az elmúlt 2 évben kicsire se hagyom , hogy megnoljon , tehát hetente 2x minimum szőrtelenítek ott lent , en azert mert utálom a szort, szeretem mikor finom puha, tehát érzésre es kinézetre is jobb, plusz párom is azt szereti es en is elvárom tole, hogy szortelenitsen lent .


20L

2015. okt. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

14 voltam, mikor először leszedtem, 16 évek korom óta folyamatosan szőrtelen vagyok lent. Nem utálom a szőrt, de egyszerűen kényelmesebbnek találom nélküle.

Nyáron szeretek elmenni több napos túrákra. Ott igencsak hasznos tud lenni, mikor éppen nincs zuhanyozási lehetőség aztán nedves törlőkendővel egy perc alatt meg tudok "mosakodni". A szőrt meg dörgölhetném.

Én nem szívesen változtatnék rajta, de nem tudok elképzelni olyan élethelyzetet, amikor szőrösnek kellene lenni.

28N

2017. nov. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!