Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan csinálhatnám meg...

Hogyan csinálhatnám meg ilyenre a hajamat?

Figyelt kérdés

[link]


A hajhossz már természetesen megvan, valamint ilyenre van levágva, de egyszerűen sohasem sikerül.

Beszárítom, úgy, hogy közben hasonló alakja legyen, majd hajwax-al próbálkozok, de sohasem sikerül ilyen kinézetet varázsolni neki. Valamint erős waxot használok, de rengeteg kell neki, hogy valamilyen formát öltsön..


A másik probléma pedig, hogy nem, tudom, hogy mit kellene használjak, hogy a szőke hajamból ne csináljon minden barna színűt.


Ha valaki tudna segíteni, akkor azt nagyon megköszönném :)) !



2015. okt. 18. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyikre gondolsz? Két pasas van a képen, melyiknek tetszik a haja? Annak amelyik verekszik, vagy annak amelyik gyáván tűri? XD!
2015. okt. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jake Gyllenhaal-ra gondolok, tehát arra, amelyik verekszik :)
2015. okt. 18. 14:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem oldalt vagd le olyan rovidre,kozepen hagyd hosszan es zselezd hatra:) ennyi

Mi ne csinaljon barnaszinut? Ne haragudj ezt nem ertettem

2015. okt. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt nezeges :) remelem segitettem

2015. okt. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm, előtte lévő, ha bewaxozom a szőke árnyalatú hajamból barna színűt varázsol.. ezt szeretném elkerülni :)
2015. okt. 19. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!