Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha leégetem a szőrt a lábamról...

Ha leégetem a szőrt a lábamról, akkor már nem fog olyan hosszúra visszanőni?

Figyelt kérdés

2015. okt. 28. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De..
2015. okt. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Mi lenne, ha inkább epilálnád?

Kipöttyösödik, ami másnapra eltűnik, s 5-6 hétig nincs vele gondod.

Így tovább, s egyre kevésbbé lesz kellemetlen, s nem lesz nagyobb nyűg, mint egy fürdés.


Ja, de konnektorból működő epilátort ne a fürdőben használj.

2015. okt. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Attol fugg meddig marad a langban a labad. Egy harmadfoku egesnel mar semmilyen szor nem no tobbet.
2015. okt. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Na igen, aki harmadfokúra utazik, annak egyszerű a képlet.

2: nem akarom hogy szőrtelen legyen, csak 1x akarom leszedni, úgy lehet nem lenne már akkora a szőr, olvastam hogy láng hatására nem nő olyan dúsra vissza.

2015. okt. 28. 12:17
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha a szőrtüszők nem sérülnek, akkor ugyanolyan szőr nő vissza. Tessék elővenni a biológiakönyved, és olvasni.
2015. okt. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát aranyom, ha égési sérüléseket akarsz, hajrá. De nekem van egy jobb ötletem. A savtól egy szál se fog visszanőni... jesszusom, annyira azért nem megerőltető borotválni
2015. okt. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért kíváncsi vagyok, hogy lehet úgy leégetni tövig a szőrt, hogy a bőr ne égjen meg, és még borosta se maradjon? Ennél az epilálás is finomabb módszer. :)
2015. okt. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Régen a nők így csinálták, még a borotva előtt. A kérdést úgy látom senki se értette. Van ilyen hajvágás is, ott azért csinálják, hogy ne töredezzen a hajvég. Szőrnél van-e ilyesmi hatása, pl. nem nő olyan gyorsan vagy akkorára.
2015. okt. 28. 16:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Az a gyertyás dolog is egy baromság.
2015. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Már válaszoltak többen is: nem, nincs semmi ilyesmi hatás.
2015. okt. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!