Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon káros a hajra a hajvasa...

Nagyon káros a hajra a hajvasalás?

Figyelt kérdés
Az igaz,hogy a sok vasalás árt a hajnak??Vékonyabb szálú lesz...stb.Én minden hajmosás után vasalom csak ki,nem minden nap.
2008. szept. 11. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Igen, eléggé tönkre teheti a hajat. Ha nem megfelelő vasalót használsz, és nagyon gyakran vasalod a hajad, akkor egy idő után nagyon eltöredezik a haj és vékony szálú lesz a sok hőkezelés miatt.
2008. szept. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ez hajtípustól is függ, és hogy milyen rendszerességgel csinálja az ember. Szerencsére ma már nem mindegyik roncsolja nagy mértékben a hajat, sőt még egészségesebb kinézetűvé is varázsolja. Kerámialapos hajvasalóhoz használj kifejezetten vasaláshoz való (védő) készítményeket, ápoló spray-ket. Én minden nap vasalom és sosem törik a hajam.
2008. szept. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Ápold pakolásokkal, hajolajakkal, jó minőségű hajvasalót használj, ugy nemhinném h károsítja. Ha kimosod samponnal a hajad, szárítgatod hajszárítóval a hajad egy óráig, utána kivasalod, hát valóban eltöredezik. De ha szépen ápolod, akkor pontosan, egészségesebb kinézete lesz.
2008. szept. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szija.


Ha csak minden mosás után használod a vasalót akkor ne aggódj nem roncsolja:) Ma már vannak olyan darabok is mint pl a Remington Shine Therapy ami egyáltalán nem roncsolja a hajad. :) Nézz utána neten.

2008. dec. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
az én tesóm minden reggel ki vasalja a haját ás 4 naponta szokta mosni és semmi baja hajának dús jól néz ki nem zsíros és vasalás után sincs semmi baja
2011. szept. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!