Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudnék tenni Hajtöredezés...

Mit tudnék tenni Hajtöredezés ellen?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy vasalom a hajam, mert anélkül idiótán néznék ki de észre vettem hogy törik a hajam, a ruhámon mindig meglátszik pár szál. Meg lehet kicsit hullik is. Esetleg lenne tippetek? 18/F

2015. nov. 13. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Abba kell hagyni a hajad károsítását. Olyan meg nincs hogy valaki csak vasalt hajjal néz ki jól... az pont senkinek nem előnyös ha agyonégetett haja van.
2015. nov. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
első dolog meleg ollóval vágasd le amennyit kell az után pedig hajvasalás előtti sprayvel fújd b a hajad és úgy vasald hogy a fésűvel húzod előtte tincsenként.
2015. nov. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Milyen spray-t használjak?
2015. nov. 14. 10:35
 4/4 anonim válasza:

[link]

En ezt használom nekem már 1.használatra helyrehozta a nagyját úgy hogy 3 éve vasalom. Mikor másodjára felvittem a hajamra utána már renben volt mivel ez összetapasztotta

2016. máj. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!