Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajból világos...

Sötétbarna hajból világos szőke? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Eredetileg sötétbarna hajam van, viszont nagyon vágyom a szőkeségre. Most nyáron lett először befestve ombréra, első alkalommal eléggé lightosan színeztük, hogy megnézzük hogy áll nekem. Megtetszett és még rávilágosítottunk. Pár napja megtetszett egy gyönyörű világos szín, de nem tudom, hogy kihozható-e az én hajszínemből. Azaz inkább attól félek, hogy hamar le fog nőni és havonta járhatok leszívatni. Megoldható esetleg az ilyen nagy arányú világosítás otthon? Ha van valaki akinek hasonló módon lett szőke haja, kérem írjon tapasztalatokat! :)

Kívánt szőke szín(ek): [link]


[link]


Eredeti hajszínem: [link] (ami már le van szivatva ugye)



2015. nov. 14. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt kb 2-3 hetente kell festeni majd, a lenövés már 1 hét után is látszik, csak akkor még nem olyan vészes. Nekem is ilyen barnából lett szőke hajam, házilag, szőkítőporral kellett leszívni aztán festeni a kívánt színre gyenge oxival. Hozzá olaplexet használtam, hogy ne tegye tönkre teljesen a hajam. Anélkül durva lesz és töredezett. Nem egy olcsó dolog, de megéri. És a szemöldököt is festeni kell, azt elég havonta.

Ha nem értesz hozzá akkor inkább egy jó fodrászra bízd mert nagyon könnyen a szőkítéstől foltos és sárga lehet a hajad.

2015. nov. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szóval a lenövés-dolgot is meg tudnám oldani szőkítőporral+festékkel? Nem igazán szeretek ugyan is fodrászhoz szaladgálni :D Vannak akik azzal riogatnak, hogy ez az egész nagyon megviselné a hajamat, meg hogy leesne az egész stb...
2015. nov. 14. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!