Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az orron levő mitesszerekkel...

Az orron levő mitesszerekkel mit tudnek csinalni? Nagyon idegesit mar több mindent vettem de nem segit max puhabb lesz a bőr de ugyanugy ott vannak a pöttyök vettem tapaszt meg ilyen tonikot clean clear de semmi.

Figyelt kérdés
Menjek kozmetikushoz?de az mennyi lenne pesten?megeri e?eleg lenne 1x menni?19 fiú

#mitesszer #kozmetikus #mit lehet csinalni
2015. nov. 22. 16:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Felgőzölés után te magadnak ki tudod nyomkodni tükör előtt.
2015. nov. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az sem hasznalt annyira melyen vannak benne vagy nem tudom
2015. nov. 22. 17:01
 3/15 A kérdező kommentje:
Mennyi lenne egy kezelés?
2015. nov. 22. 17:04
 4/15 anonim ***** válasza:
Elég változó. De szerintem átlagban olyan 5-6 ezer, amit tényleg hozzáértő csinál, de ki lehet fogni valamivel olcsóbban is. Viszont rendszeresen kell járnod. Legalább addig, amíg a hormonváltozás nem hagy alább. Hosszútávon megéri.
2015. nov. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Heti 5-6ezer forint egy kezelés?ez vicc?vagy hogy kell jarnom?akkor is ennyi ha csak az orromat kell kezelni?
2015. nov. 22. 18:01
 6/15 A kérdező kommentje:
MIKERÜL EZEN ENNYIBE?
2015. nov. 22. 18:19
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha nem olyan vészes, elég havonta járnod.

Letisztítják az arcod, felkenik a puhítót, kigőzölik, kitisztítják, fertőtlenítés, maszk, krémezés. ==> anyagok+ a kozmetikus ideje

Emellett fontos utána az otthoni ápolás, ami bőrtípus függő, és a kozmetikussal egyeztetsz.

2015. nov. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Csak az orrom ennyire vészes azért kérdezem
2015. nov. 22. 18:48
 9/15 Sunshinedoll ***** válasza:

Biztos, hogy mitesszerek, és nem a subaceous filmanetumok zavarnak? Olyanja mindenkinek van és teljesen normális.

[link]


A kozmetikus a mitesszereket kinyomja, aztán visszajön, én ennek semmi értelmét nem látom. Használj kifejezetten mitesszerekre való termékeket, pl valamilyen jó BHA hámlasztót.

2015. nov. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A kozmetikus nekem semmit nem ért. Mire hazamentem már ott virítottak az újabb mitesszerek..

Én most hámlasztózok (BHA, AHA), mitesszer tapaszt használok meg mitesszer eltávolító pálcát, így kicsit jobb a helyzet, de szerinte az enyémek már örökre ott maradnak hiába minden :D

2015. nov. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!