Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pothajat szeretnek, milyen...

Pothajat szeretnek, milyen szint javasolnatok? Reszletek a leirasban

Figyelt kérdés

Nalam nem csak hobort es divatkellek a pothaj. Sajnos a sajatom sosem nott vall ala, nagyon gyenge es toredezo fajta, de imadom a hosszu hajat, ezert szeretnek pothajat. Termeszetes sotet szoke a hajam melir es vilagos reszek nelkul, de nem biztos, hogy ugyanilyen szinu pothajat szeretnek, mert nagyon nehez meg igazi europai hajbol is eltalalni az arnyalatot, ezert siman belemennek egy teljesen eluto szinbe, mint pl a valovilagban szereplo csajnak volt (sajatja barna, a pothaja szoke) es mintha ombre lenne, megsem a sajatjat festettek:)

Szerintetek milyen szin allna jol hozza? Extrem szinek is szoba johetnek, barmit meghallgatok:) kepet is linkelhettek!

Kerlek segitsetek!



2015. dec. 15. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Nagyon szép és jó, hogy mindenki tökéletesnek és gyönyörűnek kell, hogy látszódjon mindig, de arra senki sem hívja fel a figyelmét egyik buta tyúknak sem, hogy milyen következményekkel járhat a póthaj használata fél éven keresztül, még akkor is, ha 3 havonta újrateteti. A póthaj csak ront a hajad szerkezetén. Ezután is gyenge lesz, töredezett és foltokban kopaszodhatsz. Ráadásul ha még nekiállsz festeni, akkor örülhetsz, ha 30 éves korodra nem leszel teljesen kopasz.

Próbáld ki inkább a sima felcsatolható póthajat. Este eltüntetheted, ráadásul nem telepszenek meg a fejed alatt a gombák és a fejbőröd ph értéke is normális lesz.


De ha nagyon akarod csináld. Úgyis rájössz majd, mekkora pénzkidobás. :) Inkább az erre szánt összegből tetesd rendbe a hajad egy teljes körű keratin kezelés által. Egészségesebb, fényesebb és kezelhetőbb lesz a hajad, mint valaha.

2015. dec. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1.válaszoló anélkül írt véleményt, hogy tudná, hogy egyáltalán milyen módon szeretne a kérdező póthajat :)


Kérdező:


Én azt mondom, hogy a színnél vedd számításba, hogy milyen karakter vagy.Inkább a szemed színe, bőröd tónusa, illetve a szemöldököd színe is fontos, hogy milyen hajszín állna jól. Ha szerencsés karakter vagy,akár mindenféle hajszín jól állhat :)


A felcsatolhatós póthajat én is ajánlom egyébként.


Az meg, hogy kinek kezd el hullni a haja csomókban a póthajtól,az is több mindentől függ.(pl van-e hiánybetegsége, vagy sz*rul és sz*r módszerrel tették-e fel neki a póthajat... ) Nem mindegy az sem, hogy hajhosszabbítást szeretnél, vagy dúsítást is, vagy milyen módszert választasz.


Szerintem valami olyan színt válassz,ami hozzád közel áll és TE akarod.


(nekem pl sötétbarna a hajam,volt már mindenféle színű, és hiába szeretnék szőkés-karamelles hajszínt, egyszerűen nem áll jól)

2015. dec. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy milyen póthajat szeretne a kérdező.

A keratinos és a soros is ugyan úgy tönkreteszi. Tény, hogy a keratinosra többen mondják azt, hogy kímélő. De ha eleve el van vékonyodva a haja, akkor hiába. Ugyan úgy berasztásodik, eltörik, kihullik. A soros (varrott) pedig elnyomja. De persze csináljátok nyugodtan. Majd írjátok meg mi lett az eredménye fél év múlva! :D :D

2015. dec. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na akkor én meg is írom kedves utolsó válaszoló :D


2015 május elején rakattam fel póthajat.

Évek óta akartam, de rettegtem tőle annyi rosszat hallottam ismerősöktől és neten is hogy ahhh... Bizony van abban ráció amit írsz mert a nem megfelelő keratin használatával kihullik a haj sérül stb, illetve nagyon nagyon megkell választani kivel rakatod fel. Nem a legdrágább a legjobb és a haj minősége sem mindegy.


Én csak azért mertem bevállalni mert van egy barátnőm, az életben nem gondoltam rá hogy neki póthaja van.

Megadta a fodrász telefonszámát és mentem is. Szerzett hajat keratinnal felrakta.

SOHA nem okozott nekem problémát, állati sörtés kefével fésülöm, szárítani nem szoktam hagyom hogy magától száradjon, illetve bio szerekkel mosom, ápolom ( ugyanezt a saját hajammal is megtettem úgyhogy ez nekem nem volt pluszköltség), nem hullik a hajam nem szorít, annyi hogy fél év alatt csodaszépen megnőtt. Alapvetően vállig érő hullámos hajam volt tehát állandóan vasalnom kellett hogy nekem megfeleljen. Ezt nem kell, 100 gr póthaj van felrakva fedi a sajátomat. Elég ha 190 fokon egy hajmosásnál kivasalom (kb négynaponta mosok hajat). Senki nem mondja meg hogy póthajam van (mellig ér) , gyönyörű, fényes. nem bántam meg, kár hogy nem előbb tetettem fel.

2016. jan. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Olyan jo hogy szin tippet kertem es arad az esz. En erre nem vagyok kivancsi kosz, szanalmas ez az oldal.. Azt irjatok inkabb mostmar a koalak szexualis eleterol amit akartok ide en letorlom h ne is lassam.. Kosz a semmit... Sok baromi hasznosat irtatok...😒😒😒😒😒😒😒
2016. jan. 28. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!