Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszőkítés otthon?

Hajszőkítés otthon?

Figyelt kérdés
Rengeteg ilyen kérdés van fent itt gyk-n de a többség a hajszőkítő porral nyilván szőke hajat szeretne elérni.Na most nálam az van,hogy kb.10 hónapja lett befestve a szőkés-barnás hajam sötétbarnára/feketére.Vettem már több olyan festéket is ami állítólag a sötétből világosat csinál,dehát ezeknek nem volt nagy sikerük.Most viszont vettem a boltba kallos hajszőkítőport és kallos oxi krémet(6%) amikkel nem teljesen szőkét hanem inkább világos/közép barna színt szeretnék elérni.És sokan írták,hogy otthon nem érdemes megcsinálni mert még a fodrászoknak se sikerül mindig stb. Lehetséges ezzel a módszerrel elérni ezt a színt?
2015. dec. 18. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Neked kell kitapasztalni fingunk sincs milyen színt akarsz egyáltalán.
2015. dec. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem se.

egyrèszt festett hajon minden máshogy működik.

másreszt nagyobb összegben fogadnèk,hogy nem lesz így egyenletes otthon . na meg arra mèg kell egy szín,lezárni. olcsobb ès kevesebb karosodással jár ha rogton fodraszhoz mèsz.

èn èvek óta festem a hajam,valamint magamnak is vágom. így 2 ève bátran fogtam neki az itthoni szőkítèsnek.hát nagy hiba volt,más mint a festèk. nem lehet fèsülni,nehezebb felvinni,valamint a fejtő közelèben hamar dolgozik,míg a haj hosszan lassabban. nem lett annyira rossz, de nem is lett jó.

ha valaki nagyon elcseszi le is èghet a haja. a múltkor volt itt egy lány, aki írta hogy olyan lett a haja mint a vatta,hiába vágatta le vallig erore,mèg mindig fesulni se tudta...a hazi szokites miatt.

szóval sztem NE!!

2015. dec. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

15 éve szőkítem a saját hajam, de én sem ajánlom másoknak, még mindig el tudom rontani néha. Ami azzal jár hogy vagy vattaszerű lesz a haj, vagy letörik simán.

A festett haj szőkítése meg egész más, ha te sötét hajra kened a szőkítőt, abból valószínűleg vöröses foltos haj lesz csak. Először hajradírral le kéne szedni a festéket, utána lehetne festeni rendesen. De jobb lenne ha fodrászhoz mennél. Abból is jó fajtát keress.

2015. dec. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!