Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A BB krémek tulajdonképpen...

A BB krémek tulajdonképpen alapozók? Vagy mi a különbség? Sok jót hallok róluk.

Figyelt kérdés

2015. dec. 20. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább színezett hidratáló.
2015. dec. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kitalálták ezt a BB és CC elnevezéseket, de igazából semmi más, mint az ezer éve kapható színezett arckrémek/hidratálók.
2015. dec. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
A BB-krémek korából indulnak és azok vannak olyan minőségben, hogy tényleg BB-krémnek ehessen hívni. Azt hiszem a blurring balm kifejezésből jön a neve, vagyis egy olyan tápláló hidratáló krém, ami színezett is, tehát tökéletesíti és egységesíti az arcbőrt, illetve mindig van benne SPF, vagyis fényvédő. A nyugati termékek szerintem nincsenek ilyen jók, de persze átvették a BB nevet, reklám céljából, amúgy van már CC, DD, sőt már láttam EE krémet is. Alapozóként kell használni igen, elvileg ugye nem kéne alá hidratáló meg fényvédő, de az én tapasztalatom az, hogy kell.
2015. dec. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Koreából* bocsi
2015. dec. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hu. Köszönöm.
2015. dec. 20. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!