Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Próbálta már valaki a Diamond Masszázs Stúdióban (Bp) az IPL végleges szőrtelenítést?

2015. dec. 27. 11:52  Privát üzenet  

A válasz

Szia! :)

Én a szalonban csak masszázson voltam, de ritka proli a hely, szörnyű volt.

Az árakból ítélve nem is szakember csinálja a kezelést, ami nagyon veszélyes lehet.

Nézz föl egy kuponos oldalra, remek SHR-es szőrtelenítéseket lehet találni korrekt szalonokban.

Én a hónaljamat csináltattam 6900 Ft-ért 6 alkalommal és a lábszáramat 19 000 Ft-ért szintén 6 alkalommal. 2 hónapja volt az utolsó, azóta nem borotválkoztam. :)

Az IPL különben egy régi, elavult technika, min. 12 kezeléssel kell számolni egy területre....... Így gondold át.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2016. jan. 3. 12:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Férfiaknak, arcra melyik tartós szőrtelenítő gép használható és eredményes? IPL? Lézeres? Villanófényes?
IPL végleges szőrtelenítést tervezek egy budapesti szalonban. Milyen tapasztalatotok van ezzel kapcsolatban? Én kar szőrtelenítést szeretnék.
Használt már valaki Ipl otthoni végleges szőrtelenítő gépet?
Valakinek bevált a végleges szőrtelenítés? Neten kapható szerekre gondolok, nem a kozmetikus által lézerrel történőre.
Pattanást hogy tudom eltüntetni végleg?
Aki volt már a VII. kerületi Diamond szépségszalonban IPL végleges szőrtelenítés kezelésen, annak milyen tapasztalatai voltak?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!