Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fejbőr masszírozása (fejjel...

A fejbőr masszírozása (fejjel lefelé lógva) tényleg hatásos módszer hajnövesztés szempontjából?

Figyelt kérdés
Egy videóban láttam hogy egy lány egy hétig minden nap 4 percig csinálta ezt a masszírozást és másfél centit nőtt tőle a haj. Mutatott is egy előtte-utána képed. Lehet hogy én vagyok a vaksi de nem igazán láttam az eredményt. Jó, tudom másfél centi nem olyan sok de szeretném tudni hogy esetleg valaki másnak is bevált e ez a módszer.

2016. jan. 5. 15:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi hogy göndör hajam van de havonta kivasalom hogy lássam is hogy mennyit nőtt.
2016. jan. 5. 15:37
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ártani nem fogsz vele, mert felpezsdíti a vérkeringést. Másrészt ha belegondolsz, irreális dolog, hogy napi 4 perc masszázs ekkora csodát tegyen.
2016. jan. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nekem használ:) bár én nem fejjel lefelé csinálom
2016. jan. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%

A fejbőr masszázs jó, ha ésszel csinálják, nem összevissza. Ennek van egy módszere, nyugodt körülmények közt, lassan, körző mozgásokkal kell csinálni, és NEM fejjel lefelé. Annak semmi értelme. Ahogy annak sem hogy kivasalod hetente a hajad, mert attól kb annyi le fog törni amennyit nő. A hajnövekedés pedig a hajtöveknél mérhető... nem a haj végén.

[link]

2016. jan. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyén függő, kinek milyen ütemben nő a haja. Én pl mindig azt hittem, h lassan nő a hajam, egy éve festetem és azóta látom a lenövések miatt, h havonta legalább 2-3 cm-t nő. Hogy ezen fejmasszázs segítene-e, azt nem tudom, de ilyen drasztikusan nem hiszem. sokkal ink az, ha sűrűbben vágatod, mindig csak kicsit, esetleg olyan sampon/készítmény, ami a hajhagymákat táplálja... na meg a genetika :)
2016. jan. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is láttam több ilyen videót, és utána is olvastam,több oldalon azt olvastam, hogy ez bevállhat mivel a vérkeringésnek jót tesz é ettől gyorsabban növekedésbe kezd a haj. Én egy napja kezdtem el. Úgy gondolom ha egy nap 2-3 szor megcsinálom talán hatásosabb. (Persze van akinek nem vállt be, de úgy gondolom egy próbát megér)
2017. márc. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!