Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrös a hátam, gyanta?

Szőrös a hátam, gyanta?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Alapba eléggé szőrös vagyok, de ebbe beletörődtem, a legtöbb férfi az, és ez van :) Persze rendbe tartom a "bundát", viszont volt egy örök félelmem, hogy a hátam ne legyen szőrös. Hát sajnos pár napja feltűnt, hogy a hátamon kb egy tenyérnyi folt szőrös. Borotválni nem akarom. Gyanta egy megoldás lehet, de magamnak nem tudom (nem igazán érem el). Kozmetikus? Hogy csinálja? Nem gáz férfiként menni oda? Milyen érzés? Mennyiért csinálnak egy ilyet kb?

köszönöm az értelmes válaszokat :)

32F



2016. jan. 10. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Rákeni a gyantát, aztán lehúzza, nagyon rövid idő alatt megvan. Nem gáz, hisz ez a munkája, ezért kapja a pénzét. Fájni fog, de csak pár másodpercig. Az ár attól függ, hogy hova mész :)
2016. jan. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fiu vagy nem gáz
2016. jan. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát fura, hogy eddig nem volt szőrös a hátad és hirtelen most tűnt fel 32 évesen, hogy ott van egy tenyérnyi rész :S Az is fura, hogy csak egy tenyérnyi.

Egyébként semmi ciki nincs abban, ha kozmetikushoz mész.

Egy tenyérnyi, az annyira pici rész, hogy egy pillanat alatt kész lesz.

2016. jan. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen, most 32 évesen létemre kezdett el szemmel láthatóan nőni, és igen, egy foltba csak :) nem ciki ilyennel odaállítani férfiként?
2016. jan. 10. 13:36
 5/6 anonim ***** válasza:

4: Nem ciki :)

Ez a hátad, nem valami intim terület.

2016. jan. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki, inkább örülj, hogy nem az egész bundás. :D
2016. jan. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!