Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Magic Hair hajvitamin vélemény?

Gabicaa04 kérdése:

Magic Hair hajvitamin vélemény?

Figyelt kérdés
szedte mar valaki? megeri megvenni? tapasztalatokat vannak?

2016. jan. 12. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Nekem ez úgy hangzik pont mint bármelyik kamuszer. Mármint sima multivitamin túlárazva. Van több ilyen, mindről oldalakon keresztül írnak hogy milyen csodás hatása van, kamuképekkel igazolva mindezt hogy elhiggye aki befolyásolható. Nekem ez is ilyen kamunak tűnik pont. Vegyél multivitamint inkább ha vitaminhiányod van, ha nincs akkor meg ez is felesleges lenne.
2016. jan. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 titus92 válasza:
68%
itt is megírom, hogy én megvettem és a második dobozt szedem éppen. annyit kell tudni a hajamról, hogy alapból tök dús, csak nagyn lassan nő, így én azt szerettem volna hogy gyorsabban nőjön a hajam. elsőre azt vettem észre higy sokkal fényesebb lett, de másfél hónapja szedem és a gyorsabb növekedést is észrevettem. nekjem 3 havi adagom van, be fogom venni mindet, eddig jó! majd jövök updatelni!
2016. jan. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!