Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leszedessem a női bajszom...

Leszedessem a női bajszom vagy sem?

Figyelt kérdés
Nem nagyon látszik de engem zavar.Nem akarom leszedetni mert félek ,hogy erősebb lesz és gyorsabban visszanő.A kozmetikusom azt mondta ,hogy többet kéne a napon lennem ,hogy kiszőküljön de nem nagyon válik be.Főleg nem télen és azt olvastam valahol ,hogy ha csipesszel szedem akkor ritkul.Ez igaz?Segítsetek kérlek.Nem tudom ,hogy hagyjam vagy távolítsam el? A válaszokat előre is köszönöm :)

2016. jan. 23. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
En mar jo ideje csipesszel szedem. Kb 20 perc alatt megvan es ha elotte hideg vizes vattakorongot teszek oda par percig nem is faj. A szad szeleitol kezd el szedni befele haladva, mert az orrod alatt a legkellemetlenebb :D amugy hasznalnak ra gyantat is, de en azt nem birnam ki. Egyebkent mar azota ritkult tenyleg, es egyre kevesebb no vissza.
2016. jan. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én leszedettem,bár nekem eléggé látszott. 16L
2016. jan. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy jó filmnézés közbe szoktam kicsipeszelgetni. Nem tart semeddig sem és ha nem figyelek oda, akkor nem is igazán fáj. Erősödni nem fog ettől az biztos.
2016. jan. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!