Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » BioHairben érdemes ilyen...

BioHairben érdemes ilyen hajat vágatni? (kép lent)

Figyelt kérdés

Kb derékig érő hajam van, és le szeretném vágatni sima, egyszerű vállig érőre, amiben nincs semmiféle lépcsős megoldás :D

Ilyesmire gondoltam:

[link]

[link]

[link]


[link]


[link]


[link]


Nem szeretnék egy ilyen hajjal távozni: [link]

[link]



2016. jan. 26. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel a frizurával bármelyik fodrász megbirkózik, ha kihangsúlyozod, hogy nem kérsz bele átmeneteket.:)
2016. jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A saját fodrászom vidéken van, és nem jutok el hozzá, BioHairben még nem voltam, de nagyon gondolkodok rajta :)Köszi a választ :) Mindenesetre viszek magammal képet is :D
2016. jan. 26. 17:03
 3/10 anonim ***** válasza:

én a Kökibe szoktam járni, van egy srác, nagyon jól vág hajat

nekem extra hosszú és átmenetes van, azt is szépen le tudja vágni

2016. jan. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ezt még én is megcsinálom neked otthon. :D
2016. jan. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Ezt otthon is meg tudjátok csinálni. Összegumizod egy copfba a hajad és levágjátok, majd kiigazítjátok egyenesre az alját. Kb.15 perc alatt kész is vagytok. Egyébként a youtube-on rengeteg segítséget találsz. Én a helyedben ezért nem mennék fodrászhoz. A pároddal is meg tudod csinálni és egy jó program estére.
2016. jan. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
74%

Szia!

Fodrász vagyok :) Otthon SEMMIKÉPP ne ess neki! Találkoztam nem egy ilyen baklövéssel,aztán javításnál még többet is kellett vágni a hosszból,mint ahogy azt a vendég eredetileg eltervezte. És őszintén...van olyan fodrász,aki még egy tökéletes egyhosszt sem tud alkotni. Ha mindenképp Bio Hairben gondolkodsz,menj a Pólus centerbe. Dolgoztam ott mielőtt külföldre költöztem. Fodrász a tulaj is,így nem akárkiket foglalkoztat,ügyes mindenki :) A hajad pedig felajánlhatod rákos gyermekek részére,így a szép frizura nellett még jótékonykodhatsz is :)

2016. jan. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Megcsináltattad már? Ha igen melyik üzletben és milyen lett a végeredmény? Ugyanilyen hajat szeretnék én is csináltatni, de ha neked nem vált be, akkor lehet másik fodrászat után nézek..
2016. febr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ! :) otthon nem esek neki, másnak talán le tudnám vágni, de magamnak nem :D A gumis módszer nem jó, mert olyan lesz a vége, mint a söprű.


Utolsó: a saját fodrászomhoz megyek mégis, nem csináltattam meg a BioHairben. Az egyik barátnőm elment oda, és nem lett valami jó az eredmény :S Bár biztos van olyan is, aki ügyesebb, attól függ, milyet fogsz ki. :)

2016. febr. 9. 14:59
 9/10 anonim válasza:

Nekem ugy vagta le a fodrasz csaj, hogy egyreszt többet vagott mint amit kertem. A masik hogy egy masik bolt probafulkejeben vettem eszre, hogy elörehuzva a hajat, a jobb oldal bö 1 vagy 1.5centivel hosszabb...

Ugyhogy nem ajanlom ezt a helyet hosszu hajuaknak...

2016. febr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
levágattad már a hajad? milyenre? hasonló helyzetben vagyok, mint te, a harmadik pedig nagyon tetszik. :)
2016. márc. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!