Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen parfümöt vegyek, ami...

Milyen parfümöt vegyek, ami max. 1500 Ft?

Figyelt kérdés
Nem akarok drága parfümöt venni. Eddig celine dion-t vettem, most Espirit van, de volt már Adidas is. Van valami jó tippetek? Azt is szeretném, h sokáig lehessen érezni.
2008. szept. 17. 20:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%
Én ilyen árban ha parfümőt veszek akkor a ROOSMAN jöhet szóba.Sok utánzatot lehet ott kapni és nagyon jó.Ahol a stiftek szoktak lenni ott vannak parfümök is.Néz szét jó hely.
2008. szept. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen olcsó parfümök ratyi minőségűek, nem fog sokáig tartani. Nézz szét a drogériákban, Tescoban, az ilyen helyeken biztos, hogy találsz ilyen árban.
2008. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az Adidas, Esprit stb gondolom ezek a 75 ml-s pumpások. Abból van még rengeteg a Rossmanokban vagy más helyeken, pl Pumák is nagyon jók, de van még ezer féle szagolgasd meg őket. Meghát az árakat is nézd meg, szoktak lenni akcióban 1500-1700 körül is.
2008. szept. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
köszönöm! :) Én is a rossmanból vásárolok vagy a dm-ből. Igen, 75mlesek és pumpások. Igaz, van belőlük kisebb üvegben, de azok drágábbak. Tudom, hogy azért drágábbak, mert tovább tartanak, de nálam 2hónapig tart egy parfüm, és szerintem a kisebb üvegből is ugyanannyit fújnék magamra, szóval nem hiszem, hogy megérné a drágább. Csak azért kérdeztem itt, hogy Nektek milyen illat vált be nem olyan drágán... :)
2008. szept. 17. 22:18
 5/22 anonim ***** válasza:
46%

Amit én használok az nem ez az árkategória, de tavaly karácsonyra kaptam, és még mindig egy csomó van belőle,pedig mindennap használom, naponta 1 fújás, nagyon kellemes illata van,és hosszantartó.

Hugo Boss XX a neve. még egy nullát kell hozzáírni az általad megírt keretnek. 8 hónapja használom, és még mindig félig van. 60 ml.

2008. szept. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha olcso parfümüt akarsz akkor én ajànlom a kenzo nöi vàltozatànak utamzatàt(az igazinak egy pipacs van az üvegjén,a hamisitottnak is egy piros viràg ,a nevét nem tudo,.vagy van az angyalkàs parfüm,tuti hogy ismered.......ezek még elég kellemesebbek,egyébként rengeteg parfümériàba van leàrazàs,ott nézz körül elöször,mert pl én egy 20 000 ft értökü parfümöt vettem meg 1800-ért,mert a kupakja elvolt törve...

de még sok okbol van akcio,és eredeti màrkàs parfümök

2008. szept. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
köszönöm!! Hú, utolsó válaszoló! Akkor nagyon jól jártál azzal a parfümmel :)
2008. szept. 18. 13:54
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én a dm-ben vettem pár napja a C-thru Black Diamond-ját, kellemes illata van,igaz hogy kisebb mint a 75ml-s, de ez csak 1099 ft volt. De a zöld az Emerald asszem az meg 2x-se, szóval jól jártam :)
2008. szept. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
juj igen.. a rossmannban itt nálunk most volt egy leárazás, hogy a c-thru zöldje 400ft volt... és lekéstem!!!!! már mindenki megvette... pedig annyira jó illata volt... de már elfogyott :( remélem lesz még ilyen leárazás, mert Én olyat szeretnék venni, csak a normális ára 2800ft körül van... :( az meg nagyon drága... nekem... :)
2008. szept. 18. 15:52
 10/22 anonim ***** válasza:
57%
Én avonból veszem a parfümöket. Ha leárazás van már ezer forintért is meg lehet kapni és a Far Awayt szeretem nagyon. Azt pedig máshol nem lehet kapni.
2008. szept. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!