Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Philips hajgöndörítő (autocurl...

Philips hajgöndörítő (autocurler) vélemények? Próbálta már valaki?

Figyelt kérdés
Mennyire tartósak vele a hullámok? ÉS egyszerű használni?

#haj #Philips #hajgöndörítő #autocurlel #szépség tartós
2016. febr. 5. 15:34
 1/3 anonim válasza:
100%

Nekem van és elég sokat is használom. Könnyen kezelhető, pedig azt hittem az ilyen oktatóvideók alapján, hogy nekem ez nem fog menni vagy minimum egy év lesz. :D

De hátközépig érő, vastag hajamat 15-20 perc megcsinálni és egyre jobb vagyok. Nekem a legalacsonyabb hőfok nem nagyon működik, mert tényleg vastag a hajam, de 210 fokon simán megy és sokáig megmaradnak a hullámok. Sokkal jobb mint hajvasalóval vagy göndörítővassal csinálni mert szabályosabbak lesznek a hullámok. Remélem segítettem!

2016. febr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ajándékba kaptam: ez egy jól eltalált ajándék! :) Az tény, hogy hajtípustól függ az eredmény, de szerintem minden ilyennél. Nekem félhosszú, erősebb szálú hajam van, úgyhogy bírta a 210 fokot is, és jól meg is tartotta. Viszont ki kell tapasztalni, hogy mennyi hajat lehet beletenni egyszerre – ez az elején bonyi, de utána belejön az ember. Azt nem mondom, hogy minden nap végigcsinálnám ezt, alapból csak alkalmakra göndörítem a hajam, de akkor viszont biztosan be fogom vetni.
2016. márc. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én nagyon megszerettem, bár az elején féltem tőle, mert olyan fura, hogy így betekeri a hajat. :D De tök gyorsan meg lehet szokni, ráadásul nekem könnyebben metn, mint kúpos göndörítőre tekergetni. A hajam nem túl erős, ezért féltem, hogy elégeti vagy megtöri, de szerencsére ilyen nem történt. :) Az is szuper, hogy mindegyik tincsem ugyanolyan esésű lesz, esély sincs arra, hogy elrontsam :D
2016. ápr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!