Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Begyulladt szőrtüszők eltüntet...

Begyulladt szőrtüszők eltüntetése házilag? Hogyan?

Figyelt kérdés

Tele van a combom, a vádlim begyulladt szőrtüszőkkel. Valamelyik lila, valamelyik piros, mindegyik kemény, seb állagú, tehát kinyomni se tudom, mint egy pattanást, mert nem olyan. Már vagy két éve rajta vannak a lábamon, tudom, hogy későn kezdek foglalkozni vele, de először azt hittem, majd eltűnnek maguktól, aztán meg valahogy elfelejtődött, de egyik nap néztem a lábam és szembesültem vele, hogy milyen csúnyák ezek a sebek :( Régebben epiláltam és ennek következtében keletkeztek. Azóta hozzá se mertem nyúlni epilátorral, csak borotvával, bár azt nem szeretem.

El lehet tüntetni valahogy ezeket? Van valami ház praktika? Vagy ezen csak bőrgyógyász/kozmetikus tud segíteni? HELP!


2016. febr. 8. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászhoz menj ezzel, magadnak nem fogod tudni kiszedni a benőtt szőröket, nyomkodni nem is szabad.
2016. febr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!