Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha nagyon ritkára csináltam a...

Ha nagyon ritkára csináltam a szemöldököm (mert elrontottam), akkor menjek inkább kozmetikushoz vagy várjam meg míg sűrűbb lesz és akkor menjek?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok, nagyon vastag, fekete szemöldököm van, ezt próbáltam helyreállítani, de most csak ritkább lett és maradt vastag. Szóval elbsztam, mit tegyek?

Eléggé zavar..


2016. febr. 8. 17:46
 1/9 A kérdező kommentje:
tud ezen most javítani a kozmetikus?
2016. febr. 8. 17:46
 2/9 anonim ***** válasza:

Hogy lett ritka?

Nem a szélén kezdted le szedni?

Szerintem menj el kozmetikushoz és ő elmondja, hogy hogyan kell kiszedni. Így majd talán máskor neked is sikerül.

2016. febr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

sajnos középen is szedtem, tudom nem kellett volna, utólag rájöttem.

így viszont alig pár szál van, én nem hinném, hogy kozmetikus ezt megtudná most csinálni

esetleg vmi tippek, h mit kezdjek vele?

2016. febr. 8. 18:00
 4/9 anonim ***** válasza:
növeszd vissza, és csak középen szedd ki legközelebb, így férfias marad :)
2016. febr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen, de pl. selfie ken összes haveromnak látszik, h van íve a szemöldöküknek, nekem meg egy vastag vonal, ráadásul még nem is rendezett...
2016. febr. 8. 18:07
 6/9 anonim ***** válasza:
ha mutatsz róla képet, lehet tudok jobb tanácsot adni :)
2016. febr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ne legyen ívelt, az nagyon nem férfias

Szedd ki a kóbor szálakat, ami a vonalon kívül van, alatta, felette, és középen a két szemöldök között.

Ettől már rendezett lesz.

2016. febr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Annyit tudsz csinálni hogy szemöldökceruzával kicsit kipótolod. Ha nem viszed túlzásba ez egyáltalán nem látszik. Meg kell várnod hogy visszanőjön.
2016. febr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem egy fiúnak nem kell szednie a szemöldökét.

még ha a két szemöldök között, ha esetleg összenőne, akkor ott szedd ki ok. de magát a szemöldöködet ne piszkáld, szerintem egyátalán nem férfias.

most annyit tudsz tenni, hogy vársz. ha van lehetőséged kend be éjszakára ricinus olajjal, hamarabb vissza fog nőni.

2016. febr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!