Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Keratosis pilarisra (piros...

Keratosis pilarisra (piros pöttyös felkar/comb) ismer valaki bármi gyógymódot?

Figyelt kérdés
Már úgy érzem, hogy mindent kipróbáltam. Kókuszolajjal kenegettem, neogranormonnal, tengeri sóval radíroztam, luffa szivaccsal, tonikkal mostam, almaecet MINDEN. Nagyon elvagyok keseredve, évek óta nem vettem fel rövidujjut, de idén most szeretnék végre! :(
2016. márc. 19. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Egyébként meg attól hogy pöttyös a karod még nem kell takargatni, mit számít az, kb senkinek fel sem tűnik.

2016. márc. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Ne kapargasd, ne radírozd, mert az csak ront rajta. Próbáld kémiai hámlasztóval hámlasztani, hidratálni, ha nap éri, akkor meg kenjed fényvédővel. Egyébként idővel el fog múlni, ahogy öregszel.
2016. márc. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:(
2016. márc. 21. 15:23
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos még mindig aktuális.. :(
2017. febr. 3. 10:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Paula
2017. febr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

BHA kemiai hamlaszto :)

Pl. Paula's Choice BHA Recovery Body Lotion

2017. febr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!