Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Haj töredezés és szárazság ellen?

Haj töredezés és szárazság ellen?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy egészen 11 éves koromig rettentően vastag hosszú egészséges hajam volt. Most 15 éves vagyok és alig van hajam szinte a fele annak ami volt és nagyon gyorsan töredezik. 2hónaponta vágatom és mindig le kell vágatni legalább 3 centit annyira elvékonyodik. Kb 2 hete vettem alpecin koffein sampont hátha beválik. valaki van hasonló helyzetben? segített valami?
2016. márc. 20. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon vékonyszálú, törékeny hajam van, nekem is sok letört, szóval kevéssel rendelkezem. Az olyan hajra, ami hamar kiszárad egy jó melegollós hajvágás lehet megoldás. A meleg ollóélek lezárják a hajvégeket hajvágás közben, így a haj meg tudja tartani a nedvességtartalmát.
2016. márc. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vagy csak kend be ricinus, ill kokusz oalajjal tojassal:) nekem bevallt ajanlom
2016. márc. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!