Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes levágatni a hajam? 17/l

Érdemes levágatni a hajam? 17/l

Figyelt kérdés
10-15 cm híján a derekamig ér.Vékonyszálú és nem is valami dús.Mindig is hosszú hajról álmodoztam,de iszonyatosan töredezik.Nem vasalom,nem szárítom meg semmi,rossz a genetikám lehet.A mellbimbómig vágatnám,de annyira Félek,hogy megbánom.Mindenképpen újra növeszteném,de olyan sokáig tart,és szerintem nem áll jól az olyan rövid haj.:(

2016. márc. 25. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megválaszoltad saját magadnak:) Ne vágasd le, csak a végéből egy kicsit, bár gondolom azt azért szoktad:)
2016. márc. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak amiatt kellene vágatni,hogy nagyon csúnyán törik.
2016. márc. 25. 16:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezen agyalok most.

Nekem is a derekamig ér a leghosszabb része, merthogy fokozatosan van levágva. Igaz nekem nem igazán töredezik, de annál jobban zavar, hogy nem áll sehogy és többnyire már mindig összefogom. De ilyenkor mindig beugrik, hogy megbánom-e majd.

Nekem az segített most, hogy visszanéztem pár éves képeket, ahol mell fölé érőre vágattam le és tetszik így utólag is.

Csak ilyenkor mindig mindenki dicséri, vagy ha megemlítem, hogy le akarom vágatni, akkor úgy tiltakoznak, mintha az ő hajukról lenne szó, pedig nem.

Ez nagyon zavaró és csak tovább mélyíti a bizonytalanságot.

Szerintem vágasd le, mivel kell a változatosság és izgalmas új dolgokat kipróbálni, de főleg mivel töredezik a vége is.

Ha nagyon félsz, akkor előbb csak kevesebbet vágass és ha tetszik, legközelebb többet.

2016. márc. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor olyan 10 cm-t vágass:)

Akkor felfrissül, és még hosszú is marad!

2016. márc. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én simán levágatnám, főleg ha amúgy is vékonyszálú és a fejedre lapul.
2016. márc. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!