Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most akkor mit tegyek?

Mayacska maja kérdése:

Most akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elore is bocsanat az ekezetek miatt.

14-15 eves koromban mindennap megmostam a hajam es megszaritottam,nagyon szep selymes volt a hajam,viszont 2 honapja elhataroztam hogy nem fogom minden nap megmosni ezert heti 2x max 3x mostam, megszokta szepen a hajam es nem is szaritottam meg,viszont ebben a 2 honapban elkezdett toredezni , nem szep..sotet szoke a hajam kb vall ala er(soha nem nott gyorsan)..most akkor mi a jo megoldas? Reggelente ugy kelek el hogy nem szep, ha epp megmosom akkor sem szep mar..Folytassam ezt vagy inkabb mossam ujra mindennap es szaritsam? Vajon mitol van ez?



2016. ápr. 3. 19:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Fel*
2016. ápr. 3. 19:08
 2/3 anonim ***** válasza:
Először is nem normális hogy mindennap mosod a hajad. Használsz balzsamot? Ha nem akkor mindenképp használj, vágass le belőle és kezdj el vitamint szedni.
2016. ápr. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mar 2 honapja nem mosom mindennap csak heti 2-3x es azota ilyen csunya.
2016. ápr. 3. 23:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!