Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik hajvitamin rágótablett...

Létezik hajvitamin rágótabletta vagy esetleg szirup formátumban?

Figyelt kérdés

Nyelési problémám van, a legkisebb tablettákat sem tudom lenyelni, ami sok gondot okoz. A hajam sajnos nagyon lassan nő és egyre jobban töredezik. Eddig csak külsőleg ápoltam, de szeretném most belsőleg is, hiszen úgy hatásosabb.

Kérlek segítsetek, létezik számomra is lenyelhető hajvitamin?

(A DM-ben kapható kovaföld rágótablettát próbáltam, de sajnos nem vettem észre a hatását, pedig hosszabb ideig szedtem. Külföldön is gyártanak gumivitamin formájában hajvitamint, de nem ismerem ezeket, nem tudom, meg lehet-e bízni ezekben a vitaminokban...)



2016. ápr. 4. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Lidl-ben lehet kapni rágótablettát, ez multivitamin, tehát benne van minden ami kell a szervezetnek. De egyszerűbb ha egészségesen élsz/étkezel, akkor nem kell ilyesmire külön költened.
2016. ápr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sugarbearhair
2016. ápr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen, erről olvastam, sőt ennél olcsóbbat és (talán) jobbat is találtam, ami gumivitamin, de ezeket egyelőre Magyarországon nem lehet megvásárolni :(
2016. ápr. 20. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!