Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az soknak számít, ha egy...

Az soknak számít, ha egy hajmosásnál olyan 35 hajszál hullik ki?

Figyelt kérdés
Megszámoltam .. :d
2010. ápr. 6. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem sok
2010. ápr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Te bolond vagy, képes voltál megszámolni? :DDDDD LOOOOL:D Ez nagyon aranyos. :D ilyet még nem is hallottam. :D Ne vedd rossz néven, mosolyogtam rajta. :P Szóvall.. 45 szál az nem sok. Nekem olyan 10 szokott kihullani, de nekem nagyon vékonyszálú és kevés hajam van. :( Ne izgulj, nem sok! ;)
2010. ápr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

háát igen :D épp ez az h már nekem se olyan sok hajam van és elég vékony szálú és ezért számoltam meg mert mostanában nagyon hullik :S


amugy igen tudom vicces :DDDDDDD

2010. ápr. 6. 14:58
 4/10 anonim ***** válasza:
nekemis nagyon vékonyszálú, hajmosásnál 35 azért nem hullik ki, de fésülésnél simán. meg ha beletúrok a hajamba szárazon akkoris kijön az elején kb 5 szál.
2010. ápr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tök normális, egy nap kb. 100 darab hullik ki. (valahol olvastam) Mert nő vissza, és stb. ne ijedj meg!!!
2010. ápr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is azt olvastam, hogy a normális a 100 db. Nekem is egy ideje nagyon hullik és csodálkozom hogy egyáltalán van még hajam. Jó visszanő. De a haj 1 hónapban csak egy cm-t nő. Nincs rossz fogad, stressz, ami még szóba jöhet. most vágattam a hajam, mert lehet attól volt, hogy már húzta és elég töredezett volt. Most csak vállig ér. Számos ok lehet a háttérben.
2010. ápr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy nap 100 hajszál, egy hajmosásnál 150-200.

Rosszul számoltad (:

2010. ápr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Naponta átlag 100 hajszál, de ez kb azt jelenti, hogy van, amikor csak 30-40...de hajmosásnál, fésülködésnél több.
2010. ápr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
hát ez nagyon jo hogy van idotok megszámolni hány szál haj hullik ki ezt most nemroszbol írom csak hát nekem annyi kihullik hogy nemtudom megszámolni lehet naponta egy fél maréknyi de nekem nemlátszik hogy ritkul a hajam mert olyan vagyok mint aranyhaj :D :D :D
2014. ápr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
fáj a gyökérséged kedves utolsó
2014. ápr. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!