Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mézes tojásos hajpakolást...

Mézes tojásos hajpakolást hajmosás elött vagy után tegyem fel?

Figyelt kérdés
Eddig pár napja probálkozom házi haj pakolásokkal, sörös mézes tojásos pakolást probáltam de most csak mézes tojásossal szeretnék megprobálkozni. Sok helyen olvastam hogy a pakolást haj mosás után kellene feltenni. De nekem ezzel annyi lenne a problémám hogy így elég büdös szagú marad a hajam ...esetleg ha bevizezem a hajam felrakom a pakolást és utánnal samponnal kimosom ugyanúgy hatásos marad, nem? Elég száraz a hajam és majdnem fenékig érő barna..szoval nagyon vigyázni szeretnék rá, esetleg tudtok tippeket mondani hogy mivel tehetném ragyogóvá? Vagy esetleg milyen sampont használjak? Előre is köszönöm a válaszokat!!

2016. ápr. 20. 17:19
 1/3 Alain Delon ***** válasza:
A legyek és a darazsak ezt lájkolják.
2016. ápr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vicces válaszoló XD
2016. ápr. 20. 18:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért hajmosás után kell mert ha samponnal megmosod pakolás után a hajad akkor semmit nem használ, a sampon szárít, nem tesz túl jót ha teljes hajon használod. Hajtöveken kéne csak sampont használni, hajhosszra pedig csak balzsamot. Száraz hajra használj minden 2. nap tiszta argán olajat, azt nem kell kimosni, az a legjobb hajápoló száraz hajra.
2016. ápr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!