Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Mikor azt mondjátok,...

Lányok! Mikor azt mondjátok, hogy egy férfi keze legyen szőrös, konkrétan mire gondoltok?

Figyelt kérdés

Nekem az egész karom szőrös. A kézfejemen is van egy elhanyagolható mennyiségű szőr.


Viszont a felkarom elég szőrös és a vállam is kezd egy kicsit szőrösödni.


A felkarom és a vállam gyantázzam, elég meghagyni az alkaromon a szőrt? Szerintem a felkar+váll szőr kombó nem valami szexi. :/



2016. ápr. 29. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam, attól függ mennyire erős, sötét és sok a szőr.


Például ez sok, úgyhogy ezt úgy ahogy van visszanyírni, itt-ott gyantázni kéne:

[link]

[link]

[link]


Átlagosan szőrös pasiról nem igazán találtam képet, mert vagy csupasz vagy ez a durván szőrös jön ki.

2016. ápr. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ennyire szőrösnek ma már gáz lenni, kb úgy néz ki mint aki kimászott a barlangból
2016. ápr. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Van akinek tetszik az ilyen szőrös... akinek meg nem annak akkor sem fog tetszeni ha legyantázza. mivel azután is kinő a szőr pár nap múlva és a borosta sem épp nyerő.
2016. ápr. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

nekem ezek még a pont jó kategória :)

16L

2016. ápr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hmm ezek a psik....
2016. ápr. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!