Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen festéket használjak,...

Milyen festéket használjak, hogy szép hamvas szőke legyen az érdemény? Story lenn!

Figyelt kérdés

Eredetileg sötétszőke, akkor festett közép szőke hajammal nem rég voltam fodrásznál, megkértem, hogy hamvas világosszőke legyen a végeredmény, helyette sárga lett. Most gondolom kopott és kezdett egy kicsit sötétülni, nem szívatta le egyébként a hajam.

Milyen festékkel fessem be,hogy valamit érjen?

Láttam Color Time festékeket,aminek nagyon jó színeik vannak, de gondolom 400 Ft-ért semmit nem érnek, így nem merem megvenni. A többi márkánál nem láttam olyat ami nagyon tetszett volna... Tipp?


2016. máj. 3. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Hasznos választ nem tudok nagyon ezzel kapcsolatban nyújtani DE ne spórolj a hajfesték árával. Tényleg.

Inkább legyen drága mint olcsó.

Én az olcsó hajfestéknek "iszom a levét" most.:(

2016. máj. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mi bajod lett tőle?:O

Nem az a baj,hogy nincs pénzem olcsóbbra, hanem, hogy a pár szár Ft-os festékeknek vannak jó színeik. A Palette Deluxe-ot használtam már,nagyon jó a minősége, de egyetlen normális hamvas árnyalat sincs belőle... Szinte az összes egyforma. A többinél is ez van. Talán még a Prodigynek van egy hamvas szőkés 9.1-es árnyalata, lehet azt kipróbálom, de annak az árán elmehetnék fodrászhoz is... a gond, hogy nem ismerek NORMÁLIS fodrászt, náluk pedig tapasztalatom szerint az ár nem egyenlő a minőséggel.

2016. máj. 3. 16:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Hamvasító sampont/folyadékot már próbáltad? :)
2016. máj. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem az ártól függ a minőség, fodrászkellékesben nagyon jó festékek vannak olcsón is és ott a legnagyobb a színválaszték. Na meg nem értesz hozzá, szóval kérj ott segítséget hogy milyen festék kell a te hajadra. Mert hiába veszel egy hamvas világosszőkét... az csak egy természetes festetlen hajon lesz olyan.
2016. máj. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, keresek új fodrászt! :D
2016. máj. 5. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!