Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire serkenti a ricinusola...

Mennyire serkenti a ricinusolaj az arcszőrzet növekedését? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sokat olvastam már a ricinusolaj szőrnövesztő hatásáról, de végre szeretném tényleg megtudni azoktól, akik már próbálták, hogy valóban lehet-e szőrnövesztőnek használni. Az arcomon bajusz (kb. 20-30 szál), kecskeszakáll (kb. 6-7 szál) és pár helyen egy-egy szál szőr nő. A bajuszom kb. egy hét után válik borotválható nagyságúra, bár akkor sem "drótkefe" erősségű. A kecskeszakállamat már 1 hónapja növesztem, most kb. olyan 0,4-0,5cm. A többi szőr (ami szakáll és pajesz helyen van) is 1 hónap alatt nő kb. 0,2-0,3 cm-t. Ezt kevésnek tartom, ráadásul együtt semmit nem lehet látni a pajeszból és szakállakból, mivel nem elég sok van belőlük és nem is elég erősek. Próbáltam már, hogy 2 hónapon keresztül 4 naponta borotváltam, igaz láttam változást, mivel a pajeszom ennek segítségével kezdett egyre lejjebb és lejjebb "menni", de még most sem olyan, mint amilyet szeretnék. Szőrhagymáim lehet, hogy nincsenek ott, ahol szeretnék, így z lenne még a kérdésem Tőletek, hogy ott is kenjem, ahol nem nő szőr?

2016. máj. 10. 21:02
 1/1 anonim válasza:
100%
Szerintem ott is kend, ahol nincs szőr, meg ott is, ahol van.
2016. máj. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!