Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha egy 16 éves srác gyantázza saját magának a lábát? Fiúk, lányok tapasztalat, vélemény?

Figyelt kérdés

2016. máj. 23. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lányként is, úgy, hogy kozmetikus csinálja egy kínszenvedés, nemhogy magamnak...:D Ráadásul nem igazán férfias, de a mai világban már bármit lehet ugye, ha neked tetszik akkor csináld.
2016. máj. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

Azt hogy igenyes!!

Sok igenytelen szoros pasit lehet nyaron latni es azzal magyarazzak a lusta igenytelenseguket, hogy igy ferfiasak!

Holott szorre az oskorban volt szukseg mikor meg nem a ruha fodte a borunket a hideg ellen!

(Akkor meg a nok is szorosek voltak, de ma valahogy nem ferfias az aki csupasz es terneszetes hogy egy no szortelen)

Miert is???

2016. máj. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó

Ahogy a szőrre úgy a hosszú hajra, sincs szükség a nőknél illetve a férfiaknál az arcszőrre. A lányok haját is le lehetne vágni 2 centisre és a férfiak gyantázhatnák az arcukat is ez alapján amit te megfogalmazol.

Vagy mondhatnám azt is hogy az izomra is csak az őskorban volt szükség így a te érved alapján az izom sem férfias.


Vagy akár most:) itt a nyár szaladgálhatnál 1 szál fehérneműben hiszen a többi ruha úgyis csak rajtad van, nem fázol anélkül sem.

2016. máj. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%

[link]


Hangosan felröhögtem ezen a kérdésen. :DDDDDD Húzd le magad, haver. :D Ha a lábadat gyantázod, vigyázz nehogy a puncid kimaradjon.

2016. máj. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Esztétikusabb, ha szőrtelen a fiúknak is. :) Ma már egy csomó fiú, pasi, férfi szőrteleníti magát tetőtől talpig, mondhatni ez ma már teljesen megszokott. A fiatalabb csajoknak, hölgyeknek is általában jobban bejön. :) De akik nem gyantázzák vagy borotválják magukat, azoknak is a nagy része rövidíti a bundát. Ma már ez hozzátartozik a jól ápoltsághoz, ugyanúgy mint az, hogy időnként a fodrász megigazítja a sérónkat. :) A sportolók közül meg szinte mindenki teljesen szőrteleníti magát. :)


Ha téged zavar a szőr jól teszed ha szőrtelenítesz, de ha csak rövidítve kordában tartod, az is lehet igényes. De pl én is tetőtől talpig teljesen szőrtelenítek mindent. :) Barátnőmnek is ez jön be jobban. :) Pedig majd 2x olyan idős vagyok, mint te.


F

2016. máj. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De miért kell erről a mi véleményünk neked? A te testeddel azt csinálsz amit te akarsz. Mást nem fog érdekelni a lábad... Ha valami vélemény számít akkor az a barátnődé max. Ha csajozni akarsz akkor meg tök mindegy, mert a csajok egy része utálja ha szőrtelen, másik része meg utálja ha szőrös. Szóval nem lehet megfelelni mindenkinek úgysem. Ne is akarj, csak magadnak.
2016. máj. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
undorító
2016. máj. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Utcso!

Az at undorito es igenytelen akinek a bort sem lehet latni a szortol!

Vagy te arra izgulsz??

2016. máj. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én személy szerint Örülök neki hogy terjed a Fiúk közt is a láb szőrtelenítés. Én is csinálom már évek óta.
2016. szept. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én 13 voltam amikor elkezdtem, és én is nagyon Örülök neki hogy egyre jobban terjed..... De én a karomról is szedem a szőrt
2016. szept. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!